مجله Frontlit برای بیلبورد

DERFLEX تولید کننده بنر رقابتی برای بیلبورد، با جذابیت جوهر خوب، عملکرد تصویر واضح و قیمت کارخانه، صفحه نمایش تبلیغاتی بیلبوره شما را به کسب و کار بهتر تبدیل خواهد کرد.

جزئیات محصول

بیلبورد های بیرونی به طور عمده در کنار بزرگراه، از جمله بزرگراه ها، جاده های شهری، بزرگراه ها و جاده های اصلی دیگر در کنار ایستگاه ایستاده اند.

بنر Frontlit PVC ، مواد اصلی برای چاپ تصویر تبلیغاتی در بیلبورد است. DERFLEX با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تولید مواد اولیه بنر ، DERFLEX تیم تحقیق و تولید ماهرانه را برای پرچم تبلیغاتی برپا کرده است .


frontlit banner for billboard

بنر جلو برای تابلوهای تبلیغاتی


billboard banner

اسکناس تبلیغاتی frontlit


billboard flex banner

مواد بیلیارد در فضای باز


پرچم DERFLEX Frontlit برای تابلوهای تبلیغاتی با مزایای زیر:

  1. قدرت پاره شدن و شکستن: با استفاده از نرم افزار بالا، DERFLEX قادر به تولید مواد بنر قوی تبلیغاتی می باشد.

  2. عملکرد خوب تصویر: با تجربه تولید حرفه ای، مواد بنر اولیه DERFLEX ترکیب ترکیب خام مواد مخدر برای کشور های مختلف در فصل های مختلف، برای عملکرد بسیار مشابه خوب است.

  3. کیفیت پایدار: برای سفارشات از همان مشتری، ما از ماشین حساب مشابه همان دستگاه لمینیت، مواد خام مشابه استفاده می کنیم تا یک محصول بنر جلویی همانند همان کیفیت را تولید کند.


DERFLEX تولید و ارائه پرچم جلویی برای تابلوهای تبلیغاتی به بیش از 90 کشور در سراسر جهان. کیفیت مداوم و قیمت رقابتی شهرت خوبی در میان مشتریان کسب کرده است.


اگر علاقه مند به مواد بنر Frontlit برای تابلوهای تبلیغاتی هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.

مواد جدید DER یکی از پیشگامان پیشرو در چین برای تولید کنندگان و تامین کنندگان تابلوهای تبلیغاتی با کارخانه های حرفه ای هستند، ما قادر به تولید بنر با کیفیت بالا برای تابلوهای تبلیغاتی با قیمت رقابتی هستیم و ما همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: بنر frontlit برای بیلبورد، سازنده بنر تبلیغاتی، frontlit بنر تبلیغاتی
پرس و جو

You Might Also Like