مات الیاف پنبه ای 420 میلی متر

DERFLEX پیشرو تولید کنندگان و تامین کنندگان تولید کننده مواد خام سازنده مات خالص چین و تامین کنندگان با کارخانه تولیدی است و ما همچنین یک شرکت صنعتی 420gsm می باشد که قادر به تولید محصولات با کیفیت پایین می باشد.

جزئیات محصول

مات الیاف پنبه ای 420 میلی متر

● کد: DC420

● وزن: 420 گرم

● ضخامت: 590 میکرون

● ترکیب: 35٪ پنبه، 65٪ پلیستر

● سطح: مات

● سازگاری جوهر: حلال، محیط زیست

● عرض رول: 36 "، 42"، 50 "، 60"

● طول رول: 18m / 30m

solvent cotton canvas material

cotton canvas roll material

Economic-Polyester-Cotton-Blended-Inkjet-Canvas


شرح

DC420 یک پوشش مات، روشن و سفید، یک طرفه با پوشش پنبه و بوم مخلوط پلی استر است که ایده آل برای تولید مثل نقاشی ها و عکس ها است. با توجه به پوشش انعطاف پذیر و پلی و پشم پنبه، به راحتی می تواند با حداقل ترک خوردگی کشش. چگالی رنگ بالا، محدوده وسیع رنگ، مقاوم در برابر آب. سازگار با حلال، جوهر محیطی حلال.

DERFLEX پیشرو تولید کنندگان و تامین کنندگان تولید کننده پارچه های رنگی مات شیلنگ چین با کارخانه های تولیدی است و ما همچنین یک شرکت حرفه ای با استاندارد Eco-solv t matt poly-cotton 420gsm می باشد که شما می توانید محصولات با قیمت پایین با قیمت های عمده فروشی را از.


مواد جدید DER یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان 420gsm تولید کننده و تامین کنندگان ماته الکترولیتیک مات پلیمری با کارخانجات حرفه ای می باشد، ما قادر به تولید با کیفیت رقابتی می توانیم با کیفیت 420gsm با کیفیت با کیفیت مات اکسیدکربن با قیمت رقابتی و ما می توانیم همیشه محصولات شما را برای فروش پیشنهاد می دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: پلی اتیلن مات پلی اتیلن 420 گرم، پلی اورتان بوم،
پرس و جو

You Might Also Like