پارچه کشیدن پارچه برای بستر شناور

پلاتفرم پارچه برای پلت فرم شناور پلت فرم شناور یک پلت فرم فعالیت فراهم می کند که برای استفاده در زمانی که شما در دریاچه و یا در استخر هستید، با دوام است. ساخته شده از پارچه کشویی پارچه l برای پلت فرم شناور، سبک وزن و حمل آسان است.

جزئیات محصول


پارچه کشیدن پارچه برای بستر شناور  


پارچه کشیدن پارچه برای بستر شناورپلتفورم شناور یک پلتفرم فعال را فراهم می کند که برای استفاده در زمانی که شما در دریاچه یا در استخر قرار دارد، با دوام است. ساخته شده از پارچه کشویی پارچه l برای پلت فرم شناور ، آن است   سبک و آسان برای حمل.


پلت فرم شناوراز طریق پی وی سی پوشش داده شده   پلت فرم شناور ، شما می توانید آب آزادانه و به طور کامل لذت ببرید. شما می توانید آن را به عنوان یک اسکله برای قایق ها و تخته های دست و پا زدن استفاده کنید یا به سادگی صندلی های ساحلی یا سالن های خود را در بالا قرار دهید. شما حتی می توانید یوگا را با خیال راحت بر روی آن انجام دهید.


اصلی محصول DERFLEX:

شماره قطعه

اصلاحیه

DG1122

1000D * 1000D، 20 * 20، 650gsm

D G1330

1 000D * 1000D، 30 * 30، 900gsm


پارچه کشوی سفت برای پلت فرم شناور


اگر علاقه و یا سوالات بیشتری دارید، لطفا دریابید که با تیم فروش تماس بگیرید. ما منتظر همکاری شما هستیم.


مواد جدید DER یکی از چین های پیشرو در چین برای تولید کنندگان و تامین کنندگان پلت فرم شناور با کارخانه حرفه ای می باشد. ما می توانیم پارچه ای با کیفیت بالا برای پلت فرم شناور با قیمت رقابتی تولید کنیم و همیشه می توانیم محصولات شما را ارائه دهیم. برای فروش به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: پارچه کشویی برای پلت فرم شناور، پلت فرم شناور، پلت فرم شناور با پوشش پی وی سی،
پرس و جو

You Might Also Like