لباس مجلسی یکبار مصرف

لباسهای ایزوله شده یکبار مصرف از پارچه های غیر بافته پزشکی تشکیل شده است ، این برای استفاده یکبار از واحدهای پزشکی برای جداسازی عمومی است. سست و راحت است و شما را از عفونت دور نگه می دارد. می توان فصل های {2 را پوشید.

جزئیات محصول

لباس های جدا شده یکبار مصرفاز پارچه های نبافته پزشکی ساخته شده است ، این برای استفاده یکبار از واحدهای پزشکی برای جداسازی عمومی است. سست و راحت است و شما را از عفونت دور نگه می دارد. می توان فصل های {2 را پوشید.

Disposable isolation clothes

مواد اولیه ازلباس راحتی یکبار مصرفپارچه ای غیر بافته ای با تنفس با کیفیت بالا است که بدون پوشیدن بار از شما محافظت می کند. باکتریها ، ویروس ها و سایر مایعات مضر ، گازها ، ذرات و غیره به طور مؤثر مسدود شده و مطابق با الزامات فنی استاندارد ملی است

{0}} nbsp؛

مزیت اصلیلباس مجلسی یکبار مصرف:

disposable coverall gown

{0}} nbsp؛

مشخصات اصلی:

نام محصول

لباس مجلسی یکبار مصرف

پارچه

پارچه بدون پارچه اس ام اس

اندازه

M (ارتفاع {{}} M) ، L (ارتفاع {{}} M)

رنگ

سفید

اندازه های سفارشی

آره

بسته بندی

جعبه کارتون

اندازه بسته بندی

وزن ناخالص {{0 {. 5 KG ، 5 8 * 36 * 5 0CM

{0}} nbsp؛

منطقه برنامه:

مناسب برای جداسازی عمومی کارگاههای سرپوشیده ، فضای باز ، محافظت از دانشجو در محیط دانشگاه ، محافظت در برابر بازگشت کار به محل کار ، کارکنان ضد عفونی ضد عفونی منطقه ، اماکن خدماتی برای زندگی ، مراکز کلینیکی سرپایی ، بخش ها ، اتاق های بازرسی و غیره است.

isposable gowns


DERFLEXلباس یکبار مصرفمزایای:

disposable dressing gown

DERFLEX تولید کننده حرفه ای در چین است و بیش از {0}} سال بر روی پارچه های صنعتی تمرکز دارد. با توجه به COVID-19 ، خط تولید جدیدی را برای محصولات محافظ پزشکی افتتاح کردیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه!


DER New Material یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان لباس مجلسی پوشاک یکبار مصرف در چین است ، با کارخانه حرفه ای ، ما قادر به تولید لباس مجلسی یکبار مصرف با کیفیت بالا با قیمت رقابتی هستیم و همواره می توانیم محصولاتی را برای فروش به شما ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: لباس مجلسی یکبار مصرف ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like