الگوی الماس مانع بخار پلاستیکی پلی غشاء ضد آب برای سقف

ضد آب غشاء پلی تترافلوئوروارولن و فیلم پایه با قدرت بالا ساخته شده است. دارای ویژگی های ضد آب ، ضد تراکم ، عایق حرارتی ، عایق حرارتی ، گرد و غبار و مقاوم در برابر سایش است. این است که برای ساخت سقف استفاده می شود, دیوار ساختمان و کیسه مخزن آب.

جزئیات محصول

شانگهای DER مواد جدید شرکت با مسئولیت محدود حرفه ای استسد بخارپلاستیکپلی غشا موادتولید کننده و صادرکننده در چین که مربوط به طراحی ، توسعه و تولیدساختمانی.

عایق پلی غشایی از پلی تترالوئورون ساخته شده است و بالا قدرت فیلم پایه. دارای ویژگی های ضد آب ، ضد تراکم ، عایق حرارتی ، عایق حرارتی ، گرد و غبار و مقاوم در برابر سایش است. این است که برای ساخت سقف استفاده می شود, دیوار ساختمان و کیسه مخزن آب.

diamond membrane

مزایای محصول

پلی غشاء ، به عنوان سد بخار پلاستیک ،است بین لایه پایه از سقف و یا دیوار بیرونی و لایه عایق حرارتی قرار داده شده برای جلوگیری از نفوذ آب از ساختار پایه و اساس. همراه با کاغذ تنفس ساخت ، برای جلوگیری از بخار آب و رطوبت در فضای باز به لایه عایق حرارتی برای جلوگیری از تراکم تخلیه شده است.

1) مواد غشاء اکو دوست

2) وزن سبک و استحکام بالا پارچه

3) توانایی ضد آب خوب ، می تواند برای مخزن آب ، کیسه مایع و غشاء سقف استفاده شود


اطلاعات محصول:
1) پارچه پلی استر پوشش داده شده
2) اندازه: عرض 1.78 m; طول رول 100m
3) رنگ اختیاری است

شماره بخشی

مشخصات

عرض

DPEG240

240gsm 1000x1000 غشاء سقف

1.78 متر


برنامه های کاربردی محصول

vapor barrier


DER حرفه ای استمواد غشای ضد آبتولید کننده ، محصولات ما در حال ارتقاء است. اگر شما توزیع کننده از رول غشاء سقفیامواد غذایی درجه تارپولین پوشاندن، و اگر شما هر گونه سوال و یا نیاز بهغشاء الماس، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه. واتساپ + ۸۶۱۵۸۲۱۷۷۴۱۰۶ ایمیل joyce@derflex.com

DER مواد جدید یکی از پیشرو چین الماس الگوی بخار سد پلاستیکی پلی ضد آب برای تولید کنندگان سقف و تامین کنندگان ، با کارخانه های حرفه ای ، ما قادر به تولید با کیفیت بالا الماس الگوی بخار عایق پلاستیکی پلی غشاء ضد آب برای سقف در قیمت رقابتی ، و ما همیشه می توانید به شما محصولات برای فروش ارائه دهد. خوش آمدید به محصولات عمده فروشی از ما.
Hot Tags: الگوی الماس مانع بخار پلاستیک پلی عایق ضد آب برای سقف ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like