فیلم های تزئینی برای درب شیشه ای

فیلم شیشه ای، به بازار داخلی مواد وینیل فیلم های تزئینی در یک فیلم اشاره دارد، رنگ های متنوع آن، صرفه جویی در انرژی، به طور عمده در شیشه های داخلی و خارجی تزئینی استفاده می شود.

جزئیات محصول

فیلم شیشه ای، به بازار داخلی مواد وینیل فیلم های تزئینی در یک فیلم اشاره دارد، رنگ های متنوع آن، صرفه جویی در انرژی، به طور عمده در شیشه های داخلی و خارجی تزئینی استفاده می شود. این فیلم شیشه ای شیشه ای نه تنها می تواند تصویر یکنواخت و شفاف شیشه ای معمولی را تغییر دهد، زیبایی را به داخل و خارج از منزل اضافه می کند، بلکه باعث خنثی سازی زمین لرزه و مقاوم در برابر انفجار می شود.

خود فیلم چسب شیشه ای

home Decorative Vinyl Film materials

فیلم شیشه ای پنجرهاساسی ترین ساختار فیلم شیشه ای است: بستر پلی استر (PET)، یک طرف با لایه مقاوم در برابر خراش (HC) پوشش داده شده، از طرف دیگر نصب لایه چسب و فیلم محافظ است. فيلم شیشه معمولا از سنتز ساندویچ PET تک لایه یا چند لایه تشکیل شده است، ضخامت: 2 میلی لی (0.05 میلی متر)، 4 میلی لی (10 میلی متر)، 7 میلی لی (0.18 میلیمتر)، 11 میلی لی (0.28 میلیمتر)، 14 میلی لی (0.36 میلیمتر) ساخت و ساز، ضخامت بستر فیلم باید بیش از 2 میلی لیتر باشد. PET مقاوم در برابر رطوبت، درجه حرارت بالا، درجه حرارت پایین مواد خوب است. این کریستال روشن، پوشش فلزی، اسپکترومغناطیسی مگنترون، سنتز ساندویچ و فرآیندهای دیگر، یک فیلم با ویژگی های مختلف است. تولید کنندگان فیلم های تخصصی معمولا از چسب های ثبت شده خود برای سنتز ساندویچ و نصب لایه های چسب استفاده می کنند، به ویژه چسب های حساس به فشار و چسب های فعال مولکولی آب.


DERFLEX تولید و ارائه انواع فیلم های تزئینی برای درب شیشه ای، اگر شما بیشتر علاقه مند، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه.


مواد جدید DER یکی از پیشرو ترین فیلم های تزئینی چین برای تولید کنندگان و تامین کنندگان درب شیشه ای با کارخانه های حرفه ای می باشد. ما قادر به تولید فیلم های تزئینی با کیفیت بالا برای درب شیشه ای با قیمت رقابتی هستیم و همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: فیلم های تزئینی برای درب شیشه ای، صفحه اصلی وینیل های تزئینی مواد فیلم، پنجره شیشه ای فیلم
پرس و جو

You Might Also Like