تارپائولین پوشش داده شده برای شناور دریایی فتوولتایک پلت فرم تولید برق

DERFLEX از سال ۱۹ قدرت قوی بر روی تولید پارچه پوشش داده شده پی وی سی دارد، محصولات جدید پارچه پوشش داده شده پی وی سی فتوولتیک در برابر آلودگی آب دریای شور فعال تر است. DERFLEX PVC پوشش داده شده پارچه تارپائولین مواد بازتاب 60٪ یا بالاتر به عنوان در هر ASTM E903 – 12 (روش A: با استفاده از طیف سنج در خشم طیفی: 200 – 2500 نانومتر)

جزئیات محصول

منطقه دریایی که می تواند توسط نیروگاه های فتوولتیک دریایی مورد استفاده قرار گیرد شامل دو منطقه دریایی و منطقه بین تیدال است. سابق به طور کلی اشاره به منطقه دریا با عمق 0-30m, و توسعه فتوولتیک دریایی در بخش های عمیق تر مقرون به صرفه نیست; دومی به طور کلی به منطقه انتقالی بین جزر و مد بالا و کم در مناطق ساحلی اشاره دارد، جایی که آب دریا معمولاً آبک یا بدون آب است. دامنه توسعه فتوولتیک های دریایی در مناطق دریایی فوق ارتباط نزدیکی با شیب تند و ملایم بستر دریا دارد. این نوع بخش شیب ملایم موجود برای استفاده می تواند به اندازه صدها متر یا حتی هزاران متر پهن باشد.

 1

در حال حاضر ساخت نیروگاه های فتوولتیک دریایی هنوز در دوران شیرخوارگی خود قرار دارد. منطقه دریا توسط محیط ویژه غیر دریایی و غیر زمینی محدود می شود و تشکیل یک روش توسعه متحد و بالغ دشوار است. کاوش در یک روش توسعه فتوولتیک دریایی مقرون به صرفه، قابل اعتماد و مقرون به صرفه، راه زنده ماندن با اقتصادهای مقیاس است. در تکنولوژی موجود، در طول ساخت نیروگاه های فتوولتیک دریایی، عمدتاً روش ها و وسایل توسعه زیر وجود دارد.

2

DERFLEX قدرت قوی درپارچه پوشش داده شده پی وی سیتولید از سال 1999 ، جدیدپارچه پوشش داده شده پی وی سی فتوولتیکمحصولات فعال تر در برابر آلودگی آب دریای شور است. DERFLEXپی وی سی پوشش داده شده پارچه مواد tarpaulinبازتاب 60٪ یا بالاتر به عنوان در هر ASTM E903 – 12 (روش A: با استفاده از طیف سنج در خشم طیفی: 200 – 2500 نانومتر)

PVC tarpaulin

مشخصات اصلیپارچه پوشش داده شده برای ایستگاه برق خورشیدی:

استاندارد آزمون

ASTM E903-12

مورد آزمون

جذب خورشیدی، بازتاب، و انتقال مواد با استفاده از حوزه های یکپارچه

شرایط آزمون

روش A: استفاده از یک طیف سنج؛

دستگاه مورد استفاده: چابک کاری 5000 UV/VIS/NIR طیف سنج; محدوده طیفی: 200-2500 nm ;

بازتاب انرژی خورشیدی به ازای هر پار.۸٫۳٫۱٫۱ محاسبه می شود

نتیجه

داده های فردی

میانگین.

اس.دی.

٪CV

بازتاب انرژی خورشیدی (٪)

62.0

63.4

63.3

62.9

0.8

1.2

اندس بازتاب خورشیدی. سری

0.62

0.630

0.633

0.629

0.008

1.2

 

DERFLEXتارپائولین پی وی سی خورشیدیمقاومت خوبی در برابر UV و خوردگی آب شور دارد. 1000D*1000D نخ پارچه کشش بالا, NFPA701 عقب ماندگی شعله, رنگ سفید برای بازتاب خورشیدی, یک طرف لاک, که می تواند 5-8 سال در محیط آب و هوایی دریایی استفاده می شود. بدون DOP برای پلاستیک ساز، سالم برای کارگران در محل. در حال حاضر به طور خاص اعمال می شودsungrow شناور مزرعه خورشیدیاز سال ۲۰۱۹.

4

5

با الزامات رو به رشدتارپائولین پوشش داده شده برای شناور پلت فرم تولید برق فتوولتیک دریایی, DERFLEX شده است افزایش توانایی تولید خود را برایعملکردی پی وی سی تارپائولینمحصولات، و خط پوشش پی وی سی خود را، خطوط ولدینگ، و تبدیل شدن به یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین برایآماده پی وی سی تارپائولینمحصولات.


DERFLEX پی وی سی ماشین پوشش چاقو

factory-PVC tarpaulin


DERFLEX کارخانه فاضلاب و دوخت: با اندازه حداکثر ماشین آلات دوخت و دوخت, DERFLEX است که احتمالا در چین را به پلت فرم خورشیدی شناور دریایی

Factory


گواهی های DERFLEX:

certificates


تیم و نمایشگاه های DERFLEX:

show


برنامه های کاربردی دیگر: علاوه بر تارپائولین پوشش داده شده برای شناور پلت فرم تولید برق فتوولتایک دریایی, DERFLEX نیز برنامه های کاربردی به طور منظم برای پارچه های PVC tarpaulin

applications

 

اگر شما هر گونه آخرین الزامات در پروژه ها، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه!

 

استیون لی

+86 156 0178 6499

steven@derflex.com


Hot Tags: تارپائولین پوشش داده شده برای شناور پلت فرم تولید برق فتوولتایک دریایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، با کیفیت بالا، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like