رنگ پارچه های سایبان

پارچه های پارچه ای سایه ای در فضای باز، مقاوم در برابر اشعه های UV و آب و هوا (آب پاش)، محلول آکریلیک رنگی، پارچه را به دلیل تضمین رنگ طولانی مدت رنگ به دلیل رنگ آغشته به الیاف نخ به قبل از تولید واقعی، همچنین دارای ویژگی های پوسیدگی است، این پارچه گرما را کاهش می دهد و نور خیره شدن از خورشید را مسدود می کند.

جزئیات محصول

پارچه های پارچه ای سایه ای در فضای باز ، مقاوم در برابر اشعه های UV و آب و هوا (آب پاش)، محلول آکریلیک رنگی، پارچه را به دلیل تضمین رنگ طولانی مدت رنگ به دلیل رنگ آغشته به الیاف نخ به قبل از تولید واقعی، همچنین دارای ویژگی های پوسیدگی است، این پارچه گرما را کاهش می دهد و نور خیره شدن از خورشید را مسدود می کند.

awning fabrics

shade canvas material

outdoor awning fabrics


برخی از استفاده از پارچه سایبان : غرفه های جغرافیایی، Sunshades، Pergolas، پوشش جکوزی در فضای باز، پرده، سایبان، پرده های بیرونی، سایبان فروشگاه، تزیین، سایبان، سایبان های تجاری و سایبان، سایبان های درب، سایبان های درب، کافه خارج از محل موانع، پوشش قایق، Mainsail پوشش، ...


آسان برای حفظ هیچ روش واقعی تمیز کردن خاص برای پیگیری خواهد شد با استفاده از یک لوله استاندارد لوله ای و آب صابون تمیز. با این حال، برای مناطق جامد سنگین، می توان از مواد شوینده تمیز کننده خاص استفاده کرد و یک ماده ضد آب ضد آب برای تقویت خواص ضد آب خود استفاده کرد.

سایبان در فضای باز، یک سایه کامل در روزهای آفتابی آفتابی فراهم می کند در حالی که شما را سرد نگه می دارد، یک ویژگی اضافه شده در پاسیو شما را به عنوان یک فرمت برای خانه شما ایجاد می کند و یک فضای اضافی ارزشمند برای غذا خوردن در خارج از منزل در هوای گرم و یا در روزهای بارانی با خانواده و دوستان .

این پارچه باید به زاویه برای افزایش دفع آب خود ثابت شود؛
پارچه 100٪ ضد آب نیست و از طریق باران سنگین آب را از بین می برد یا اگر به عنوان ورق تخت ثابت شود


برنامه های کاربردی تجاری: برای ایجاد موانع و یا مناطق اضافی صندلی و ناهار خوری برای مشتری در طول مسیرهای پیاده روی در خارج از میله ها، رستوران ها و کافه ها می تواند برای جایگزینی پارچه های سایبان آسیب دیده یا محو شده خود استفاده شود .

مواد جدید DER یکی از پیشروترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان رنگ پارچه سایه بان چینی است که با کارخانه های حرفه ای قادر به تولید رنگ های پارچه ای با کیفیت بالا با قیمت رقابتی می باشند و ما همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: پارچه های سایبان رنگ های ساده، پارچه سایبان، سایه بوم مواد
پرس و جو

You Might Also Like