پرگار تقسیم صفحه اکریلیک

پرگار تقسیم صفحه نمایش اکریلیک برای میز اداری و مسکونی استفاده می شود, برای تقسیم فضای شخصی. به عنوان گسترش کورواهویروس ، آن را بسیار قابل اجرا به فضای جداگانه و امن است.

جزئیات محصول

پرگار تقسیم صفحه اکریلیکبرای میز اداری و مسکونی ، برای تقسیم فضای شخصی استفاده می شود. به عنوان گسترش کورواهویروس ، آن را بسیار قابل اجرا به فضای جداگانه و امن است.

Acrylic Screen Dividers

مزایای اصلیپانل تقسیم اکریلیک:

1.     استفادهورق اکریلیک، بافت جامد ، امن ، سالم ، بدون بو ، مهر و موم تنگ ، ضد سایش و مقاوم در برابر خراش.

2.     مواد اکریلیک لبه گرد ، افزایش ظرفیت تحمل میز ، ضد خوردگی ، با دوام

3.     آن را به عنوان انعطاف پذیر که شما می خواهید ، و می تواند به عنوان یکدانش آموز آزمون گیج, و همچنین به عنوان یکپارتیشن اداری...

Acrylic Divider Panels

رنگ های موجود

student exam baffle,

مزایای محصول:

1.     از رنگ های متنوع برای برآوردن رنگ های مورد علاقه همگان انتخاب کنید ، اجازه دادن به محصولات جدید همراه با شما

2.     لبه دور: دستگاه لبه باندهای وارداتی از آلمان. پیشرفته لبه باندهای فرایند تضمین می کند که چهار طرف از باندهای لبه محکم متصل شده و نمی افتد.

3.     صفحه نمایش کلیپ طراحی: ساده طراحی به سبک اروپایی ، می تواند جدا و نصب شده برای محافظت از حریم خصوصی ، بهبود بهره وری کار ، ساده و نصب راحت

4.     مواد ضخیم: اکریلیک برای اکستروژن با چگالی بالا برای جلوگیری از آسیب و آسیب استفاده می شود. سطح صاف و آسان به اسکراب است. این آسان نیست به خوردن و می تواند برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرد.

Acrylic Divider Panels

مشخصات اصلی:

نام محصول

پانل تقسیم اکریلیک

اندازه

سفارشی

ضخامت اکریلیک

3-5mm

رنگ

12 رنگ در انبار ، می تواند سفارشی

پوشش

UV هر دو طرف

دماهاي

> 10 سال

 

منطقه کاربرد:

office partition

 student exam baffle

DERFLEX محصولات تولید کننده حرفه ای نمایش ، پلکسی گلاس (اکریلیک ، PMMA) محصولات است. این شرکت دارای یک سیستم مدیریت کیفیت کامل و علمی ، با 20 سال تجربه در نشانه ها و نمایش صنعت ، ما ارائه می دهیم رقابتی ترین محصول و خدمات است. اگر علاقه بیشتری دارید ، لطفا آزادانه با ما تماس بگیرید!

plexiglass

DER مواد جدید یکی از برجسته چین اکریلیک صفحه نمایش تولید کنندگان و تامین کنندگان ، با کارخانه های حرفه ای ، ما قادر به تولید با کیفیت بالا تقسیم صفحه نمایش اکریلیک در قیمت رقابتی ، و ما همیشه می توانید به شما محصولات برای فروش ارائه دهد. خوش آمدید به محصولات عمده فروشی از ما.
Hot Tags: پرگار تقسیم صفحه اکریلیک, چین, تولید کنندگان, تامین کننده, کارخانه, عمده فروشی, با کیفیت بالا, برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like