صفحه اصلی > دربارهی ما

شانگهای DER جدید مواد شرکت با مسئولیت محدود درگیر در تولید، توسعه و فروش مواد برای چاپ دیجیتال از آن است که تاسیس شده است. این ارائه دهنده حرفه ای در زمینه تبلیغات با گواهی ISO9001-2000 است.


DER دارای خطوط تولید حرفه ای از مواد چاپی با کیفیت بالا PVC می باشد. خطوط شامل فرآیند نورد گسترده ای، پوشش نساجی، پوشش چسبناک و همچنین تولید چشم انداز یک طرفه می باشد. سیستم کنترل دقیق و کامل کیفیت کیفیت محصولات DERFLEX را تضمین می کند و همچنین از مشتریان جهانی بهره مند می شود.

about.jpg


DERFLEX یک تولید کننده حرفه ای از انواع PVC پی وی سی و پوشش داده شده است.

مانند چاپگر اکولوژیکی حلال دیجیتال پرینتر frontlit فانوس بنر، بنر backlit، بنر blockout، مش بن، وینیل خود چسبی، وینیل چشم انداز یک طرفه، بوم چاپ دیجیتال، پارچه جواهرات، پنبه و تیپ caoped تی شرت و غیره ...

05.jpg

06.jpg


شانگهای DER شرکت مواد جدید با مسئولیت محدود دارای منطقه تولید 60،000 متر مربع، با 2،5 میلیون دلار ثبت نام شده است. 3 تقویم، 3 دستگاه پوشش و 5 دستگاه لمینیت، 25 مهندس ارشد و 450 کارگر، کارخانه ما را با رقابت بین بنزین وینیل افزایش می دهد.

z.jpg

x.jpg


DERFLEX دارای مجموعه ای کامل از سیستم QC است. در عین حال، ما با دانشگاه علم و فناوری شرق چین همکاری می کنیم که دانشگاه مشهور چین است، تا آزمایشگاه آزمایشگاهی پلیمر را بسازد. این مزیت آینده فناوری و محصول جدید را بررسی می کند.


مرکز تحقیق و توسعه

با یک مرکز تست مرکزی از مواد اولیه DER جدید درجه یک دارای یک سیستم کامل و تست بالایی است. با امکانات مختلف تست با توجه به ویژگی های مختلف محصولات فیبر کربن، مواد PVC پی وی سی و مواد تبلیغاتی مجهز شده است. استانداردهای تست محصول و الزامات. دارای گروهی از کارکنان تست پرسنلی درجه اول با کیفیت بالا و کیفیت فنی است تا کنترل قابلیت محصول را حفظ کند و محصولاتی که از کارخانه خارج می شوند 100٪ استاندارد باشند.

112.jpg

113.jpg


DERFLEX در صنعت چاپ دیجیتال بیش از 15 سال است، مشتریان بیش از 100 کشور دارد.

ما تمام سفارشات ما را از PI، تولید، حمل و نقل و پس از فروش دنبال می کنیم.

تمام سفارشات با کیفیت کنترل دقیق برای دیدار با مشتریان

c.jpg

v.jpg

01.jpg

02.jpg


دیدگاه ما
ما امیدواریم دوستی نزدیک با مشتریانمان برقرار کنیم و از مزیت ما حمایت کنیم که با یکدیگر رشد می کنیم و برای رهبری در زمینه چاپ، ترکیب می کنیم