آزمون گواهینامه 5t کیسه آب

کیسه آب آبرسانی گواهینامه 5 تن همچنین وزن آب وزن کیسه آب و کیسه آب وزن نامیده می شود. تست کیسه آب سنگین را می توان برای آزمون کشش جرثقیل، آزمون قدرت قدرت، حفاری، آزمون کشتی و کشتی، و غیره استفاده می شود. این کارآمدتر و ایمن تر از وزن سنتی است و دارای هزینه تشخیص کمتری است.

جزئیات محصول


5t گواهینامه آزمون کیسه آب


5t گواهینامه آزمون کیسه آب


کیسه آب آبرسانی گواهینامه 5 تن نیز وزن کیسه آب سنگین وزن آب نامیده می شود   و   کیسه وزن آب کیسه آب سنگین را تست کنید   می تواند برای آزمون جرثقیل، آزمون قدرت، عرشه کشتی، آزمون حفاری کشتی و غیره مورد استفاده قرار گیرد. این کارآمدتر و ایمن تر از وزن سنتی است و دارای هزینه تشخیص کمتری است.


وزن آب وزن کیسه آب سنگین


علاوه بر وزن سنگین آزمون وزن سنتی و حمل و نقل ناخوشایند،   پارچه پارچه پوشش داده شده از   آزمایش کیسه آب نور است، حجم کوچک است، و حمل و نقل مناسب است، علاوه بر آن دارای مزایای حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و کاهش مصرف است.


اصلی محصول DERFLEX:

شماره هنرپیشه

اصلاحیه

DG1122

1000D * 1000D، 20 * 20، 650gsm

D G1330

1 000D * 1000D، 30 * 30، 900gsm


کیسه وزن آب


اگر علاقه و یا سوالات بیشتری دارید، لطفا دریابید که با تیم فروش تماس بگیرید. ما منتظر همکاری شما هستیم.

 


مواد جدید DER یکی از پیشگامان تولید کنندگان و تامین کنندگان کیسه آب گواهینامه چین 5t هستند و با کارخانجات حرفه ای می توانند با کیفیت رقابتی با کیفیت بالا گواهینامه گواهینامه 5t را تولید کنند و ما همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: 5t گواهینامه آزمون کیسه آب، وزن آب، آزمون کیسه آب آب، کیسه آب سنگین، کیسه آب وزن، کیسه آب تست،
پرس و جو

You Might Also Like