2 کیسه آب مکعب

2 کیسه آب آبکی یک ظرف آب ساده پی وی سی برای ذخیره سازی آب آشامیدنی، آب باران، فاضلاب و آب تولید است. حجم 2 مخزن آب مکعبی می تواند برای تامین منابع آب کافی برای برنامه های اضطراری، محل های ساخت و ساز، آتش سوزی جنگل و غیره طراحی شود.

جزئیات محصول


2 کیسه آب و کیسه


2 کیسه آب مکعب


2 کیسه کیسه آب یک پی وی سی ساده است   مخزن آب برای ذخیره سازی آب آشامیدنی، آب باران، فاضلاب و آب تولید می شود. حجم 2 مخزن آب مکعبی می تواند برای تامین منابع آب کافی برای برنامه های اضطراری، محل های ساخت و ساز، آتش سوزی جنگل و غیره طراحی شود.


ظرف آب پی وی سی


مخزن آب پی وی سی مکعبی از تیغه های خاص pvc ساخته شده است .   آن را زمانی که خالی است، آن را سبک وزن و آسان برای حمل و نقل و نصب و همچنین می توان آن را برای مدت طولانی با هزینه بسیار کم استفاده می شود.

کیسه های آب ما با توجه به نیاز مشتری سفارشی می شوند و مواد با توجه به نوع، درجه حرارت و محل ذخیره سازی انتخاب می شوند.


اصلی محصول DERFLEX:

شماره قطعه

مشخصات

DG1122

1000D * 1000D، 20 * 20، 650gsm

DG1330

1000D * 1000D، 30 * 30، 900gsm

 

مخزن آب


اگر علاقه و یا سوالات بیشتری دارید، لطفا دریابید که با تیم فروش تماس بگیرید. ما منتظر همکاری شما هستیم.مواد جدید DER یکی از پیشگامان تولید کننده و تامین کنندگان کیسه های آب چین مکعب چین است که با کارخانه های حرفه ای قادر به تولید کیسه آب با کیفیت بالا 2 مکعب با قیمت رقابتی هستند و ما همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: 2 کیسه آب مکعب، ظرف آب Pvc، مخزن آب، مخزن آب مخزن مکعب PVC، پارچه پنبه ای پنبه ای، کیسه های آب،
پرس و جو

You Might Also Like