15 اوز ماده پیوند دو طرفه PET

15 اونس PET BLOCKOUT بنر مواد بنر تقویت شده تولید شده با یک لایه مسدود کننده فیلم PET در مرکز و PVC لمینیت به جلو و عقب است.

جزئیات محصول

15 اونس PET BLOCKOUT بنر مواد بنر تقویت شده تولید شده با یک لایه مسدود کننده فیلم PET در مرکز و PVC لمینیت به جلو و عقب است. این 15 اونس. بنر مسدود شده من طراحی شده برای رسیدن به 100٪ کدورت برای مسدود کردن تصاویر در سمت معکوس و یا پاک کردن تصویر با توجه به نور پشت علامت. به عنوان یک ماده بنر ضد قلاب، این رسانه بهترین انتخاب برای برنامه های کاربردی گرافیکی دو طرفه داخلی است که در آن یک تصویر فوق العاده صاف برای مشاهده بالا و نزدیک نزدیک مورد نیاز است.

15oz بنر PET مسدود شده است

15 اونس مواد بنر مسدود شده

15 اونس بنر دو طرفه blockout


برنامه های محبوب برای این 15 اونس. مواد غلطک شامل غرفه های بنر و صفحه نمایش های رول است که در آن چاپ کامل و بدون نیاز به سوراخ مورد نیاز است.

مواد بنر PET نیز می توانند با یک پی وی سی چند لایه برای اهداف سبک تر و اقتصادی تولید شوند. بنر PET 13oz خاکستری پشت می تواند 1 طرف چاپ شود.


به طور منظم، 2 لایه از فیلم PET در وسط، دو طرف PVC ، وجود دارد وزن کل 15oz؛ اگر یک طرف پی وی سی، وزن آن 13oz باشد؛ اقتصادی ترین بنر PET یک لایه PVC + 1 لایه PET است و وزن آن 10oz می باشد.

مواد جدید DER یکی از برجسته چین 15 اونس است. تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد بنزینی دو طرفه با کارخانه حرفه ای، ما قادر به تولید 15 اونس با کیفیت بالا هستیم. حیوان خانگی دو طرفه بنر در قیمت رقابتی، و ما همیشه می توانید محصولات شما را برای فروش ارائه دهد. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: 15 اونس بنر مواد بنر دو طرفه، بنر blockout، 15oz مواد بنر وینیل، مواد بنر پت
پرس و جو

You Might Also Like